"Wybrana cena jest nieważna" - ograniczenia cenowe na targu

O wszystkim co dotyczy gry wolni farmerzy
Awatar użytkownika
awek
Nazwa Rancza: awek
Kontakt:

Re: "Wybrana cena jest nieważna" - ograniczenia cenowe na ta

Post autor: awek » czw lis 03, 2011 9:32 pm

jest to bzdura i najgłupszy wymysł jaki można było wprowadzić do gry, to była najpękniejsza rzecz w tej grze - wolny rynek, teraz go nie ma..... jak teraz mają działać sklepy klubowe tkie jak kolegi powyżej? jak mają działać dostawcy dla klubów które kupując ogromne ilości zawsze chcą ku[ic jak najtaniej? przeciez te ceny tak jak np na majonez tworzyły się przez wiele miesięcy a teraz o tak sobie ktoś nam wprowadza ogranicznik :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: :madmad: to jakiś obłęd, jeżeli firma chce wprowadzać limity to powinna uwaznie przyjrzeć się każdemu serwerowi i wtedy na bazie zaistniałych na danym targu sytuacji wprowadzić jakieś ograniczenia cenowe a nie poprostu iśc na łatwiznę i "ciachnąć" wszystko za jednym zamachem, no kto mi nie przyzna racji???
Obrazek

aktualne questy: 121 indywidualny, 72 olejny, 75/75 leśniczówka, 30/30 leśne

Awatar użytkownika
Fo4ev3r
Nazwa Rancza: Poranny Farmer
Numer GG: 36081061

Post autor: Fo4ev3r » czw lis 03, 2011 10:24 pm

Witam !
Chciałem podzielić się Wam moim zdaniem .
Uważam ze jest to bezsensowny pomysł (właśnie który został wprowadzony do gry).
Z powyższymi autorami zgadzam się gdy oni także uważają ze jest to wolny rynek, który w ten sposób został ograniczony poprzez wprowadzanie tej zasady. Mam nadzieje ze będzie wielu innych graczy których zgodzi się z moim zdaniem.
A co do umowy nie mam zastrzeżeń gdyż ta blokada jest najbardziej pożądana, gdyż wiele graczy wykorzystywało produkty do wysyłania pomiędzy sobą za 0,01 ft.
Spoiler:

rycerz930
Nazwa Rancza: rycerz930
Kontakt:

Post autor: rycerz930 » czw lis 03, 2011 11:03 pm

Ja Tobie awek rację przyznam , że każdy serwer to jakby inny świat .
Trochę ochłonąłem i pomyślałem ;) , że jakieś tam ograniczenie , by gracze zarabiali , jakoś przejdzie , ale po przyjrzeniu się każdemu serwerowi . Myliłem się . Bo z drugiej strony , pisał ktoś , że może być sytuacja , że będzie produktu na serwerze tak dużo , że każdy będzie wystawiał po minimalnej . I co ? Po pewnym czasie będziemy czekać na sprzedanie naszego produktu nawet miesiące ? To nie jest do zaakceptowania . Jeśli już wprowadzono co wprowadzono , to niech system kupuje , od graczy których oferta czeka dłużej niż np .3 dni ( mówię o cenie minimalnej ) . Bo właściwie jak ktoś ma np. tylko kurniki i będzie miał czekać 3 miesiące na sprzedaż jajek to jaki jest sens grać ? Przecież trzeba zarabiać , cieszyć się targiem , robić questy , kupować prezenty , rozbudowywać pola , budynki , uczestniczyć w konkursach itd . Chyba :wondering: że znowu wszystko ma sprowadzić się do kupowania monet . Nie sprzedaż na targu , kupisz za ,, real kasę '' monetki . To zostawiam do przemyślenia :lol:

Dziwi mnie brak reakcji z Waszej strony drodzy Forumowicze , bo przecież każdego z nas może dotknąć problem z nowym ograniczeniem , o którym nawet nie zostaliśmy poinformowani ( to jest dopiero pokazanie kim jesteśmy dla administracji gry !!! ) :madmad: :madmad: . Podniesiono wielkie larum po zmianie wyglądu forum , które jest tak naprawdę tylko świetnym uzupełnieniem samej gry , a zmiany w samej grze są mało komentowane . Czyżby odwagi brakowało bo Modzi pierwsi się nie postawili :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Rancza: Monga
Kontakt:

Post autor: poiu13 » czw lis 03, 2011 11:40 pm

rycerz930 pisze:Dziwi mnie brak reakcji z Waszej strony drodzy Forumowicze , bo przecież każdego z nas może dotknąć problem z nowym ograniczeniem , o którym nawet nie zostaliśmy poinformowani ( to jest dopiero pokazanie kim jesteśmy dla administracji gry !!! ) :madmad: :madmad: . Podniesiono wielkie larum po zmianie wyglądu forum , które jest tak naprawdę tylko świetnym uzupełnieniem samej gry , a zmiany w samej grze są mało komentowane . Czyżby odwagi brakowało bo Modzi pierwsi się nie postawili :lol: :lol: :lol:
przypuszczam, że wiele tu zależy od serwera, na którym się gra; u mnie na s1 ta zmiana spowodowała tylko lekki wzrost ceny sera, reszta produktów stała na tyle wysoko, że ich to nie dotyczy. Ja osobiście nie zawyżam ani nie zaniżam cen, więc gdyby nie forum to bym pewnie o tej zmianie nawet nie wiedziała. Szczerze mówiąc to nie do końca rozumiem o co to bicie piany - najpierw jest wielkie poruszenie, wstawianie do podpisów haseł typu "nie zaniżajcie cen, wszyscy na tym skorzystamy", a jak w końcu coś zrobiono w tej sprawie to też źle. Wiadomo - jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził :twisted: Jedyne o co ja osobiście mogłabym się przyczepić to fakt, że rzeczywiście nie zostaliśmy poinformowani o zmianie...
Moje pole pokazowe :arrow: Obrazek
QUESTY: indywidualne: 106/170 | olejne: 66/120 | leśniczówka: 75/75 ✔ | leśne: 33/50 | piknikowe: 20/20 ✔
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

rycerz930
Nazwa Rancza: rycerz930
Kontakt:

Post autor: rycerz930 » czw lis 03, 2011 11:57 pm

Masz rację z jednym droga poju13 ;)Ograniczenie cenowe może nawet w niektórych przypadkach pomóc . Być może zmiana nawet na niektórych serwerach jest niezauważalna . Ale to wszystko tylko na razie . Na którymś serwerze już podobno jest kilka stron ofert jakiegoś produktu wystawionego za cenę minimalną , a zmiana dopiero się zaczęła . Wyobraź sobie co może być za miesiąc . Ja podnoszę głos , bo mam świadomość ( co wcześniej napisałem ) , co może się zdarzyć . Niby może to nie znaczy musi ale chyba lepiej na zimne dmuchać :P
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę :)

Awatar użytkownika
poiu13
Moderator
Nazwa Rancza: Monga
Kontakt:

Post autor: poiu13 » pt lis 04, 2011 12:04 am

z tego co wyczytałam to taka sytuacja ma miejsce na s20 z jajkami. Moim zdaniem tylko i wyłączne dlatego, że cena jajek przed zmianą była niższa niż wynika to z nowego ograniczenia. Ale popyt na jajka zawsze był, jest i będzie duży, więc myślę, że sytuacja unormuje się za kilka dni ;) Ja też nie raz czekałam na to, żeby sprzedać swoje produkty nawet kilka dni - w końcu ktoś kupował; cierpliwość to całkiem fajna cecha :D
Moje pole pokazowe :arrow: Obrazek
QUESTY: indywidualne: 106/170 | olejne: 66/120 | leśniczówka: 75/75 ✔ | leśne: 33/50 | piknikowe: 20/20 ✔
Masz ciekawy, dopracowany pomysł na konkurs? Zapraszam na PW :D
ObrazekFarmerskie poszukiwaniaObrazek

Awatar użytkownika
michub
Nazwa Rancza: michub

Post autor: michub » pt lis 04, 2011 12:53 am

poiu13 pisze:z tego co wyczytałam to taka sytuacja ma miejsce na s20 z jajkami. Moim zdaniem tylko i wyłączne dlatego, że cena jajek przed zmianą była niższa niż wynika to z nowego ograniczenia. Ale popyt na jajka zawsze był, jest i będzie duży, więc myślę, że sytuacja unormuje się za kilka dni ;) Ja też nie raz czekałam na to, żeby sprzedać swoje produkty nawet kilka dni - w końcu ktoś kupował; cierpliwość to całkiem fajna cecha :D

dokładnie tak, serv.20 - 3 strony jajek po 8,50. Szczerze wątpie aby sytuacja unormowała się w kilka dni bo puki co ofert przybywa a nie ubywa :madmad:
MOJE RANCZO
POMYSŁ - WYPOWIEDZ SIĘ LUB ODDAJ GŁOS W ANKIECIE
SERWER 20 KLUB ELYTA POTRZEBUJEMY PNI, JEŚLI MASZ ZBĘDNE PRODUKTY WPADAJ!!!

Awatar użytkownika
awek
Nazwa Rancza: awek
Kontakt:

Post autor: awek » pt lis 04, 2011 1:46 am

wiecie co; w gruncie rzeczy co mnie to obchodzi, niech się martwią ci co handlują jajami czy majonezem, ja handluje cukierkami i nie będę musiał czekać kilka dni (a może i tygodni) aż ktoś kupi moją ofertę.
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 4:16 am przez awek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

aktualne questy: 121 indywidualny, 72 olejny, 75/75 leśniczówka, 30/30 leśne

artysta1001

Post autor: artysta1001 » pt lis 04, 2011 4:13 am

na s20 jajka juz bedą po 8.50, ta cena bedzie cały zcas. ponieważ uzo osób mają kurniki, a komu tyle jajek? kurniki dają dużo pkt, wiec oferty jajek beda przybywac, juz jest ponad 3 strony, teraz kazdy zacznie dodawac wszystko co ma, zeby byc pierwszy w kolejce na targu

Awatar użytkownika
marion
Nazwa Rancza: farma Marysi 1

Post autor: marion » pt lis 04, 2011 8:29 am

Jak to jest z karmą dla ryb?Aktualnie cena karmy wynosi 244,49ft ,a rybka 229,50.
Gdzie tu sens hodować ryby?
Bez sensu,powinny tu też być ograniczenia,jak już.W ogóle,to mi się to nie podoba,bo nie ma wolności rynku,pozdrawiam pomysłodawców,róbcie tak dalej,to na pewno stracicie na tym.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”