Piekarnia

Re: Piekarnia

Postprzez slawek132001 » So kwi 03, 2010 7:12 pm

NIE NO JA NIE MOGE WAM COS SIE STALO ?? POPIERACIE COS CO W OGÓLE NIE PASUJE DO WF

KAZDY FARMER MA PRZY SWOIM DOMU FARME WYCHODZI Z DOMU I IDZIE NA NIA WEDLUG WAS KAZDY FARMER MA NA SWOJEJ PRYWATNEJ POSESJI PIEKARNIE TO PYTANIE JEST TAKIE ILE PIEKARNI JEST NA 1 WSI TYLE ILE JEST FARM ?? A ZALÓZMY ZE DOMÓW JEST 243 KAZDY DOM MA FARME TO PIEKARN JEST TYLE DCO DOMÓW

NIE NO BAN
ALNE TO JEST CO JA PISZE DO WAS I TAK TO NIE DOCIERA

jak banalne mi sie podoba
slawek132001

Postprzez Kacperosos » So kwi 03, 2010 7:58 pm

Super pomysł!
:star2: :star2: :star2: :star2: :star2:
Mam nadzieję, że wejdzie!
Wtedy gra będzie ciekawsza!

slawek132001 napisał(a):NIE NO JA NIE MOGE WAM COS SIE STALO ?? POPIERACIE COS CO W OGÓLE NIE PASUJE DO WF

KAZDY FARMER MA PRZY SWOIM DOMU FARME WYCHODZI Z DOMU I IDZIE NA NIA WEDLUG WAS KAZDY FARMER MA NA SWOJEJ PRYWATNEJ POSESJI PIEKARNIE TO PYTANIE JEST TAKIE ILE PIEKARNI JEST NA 1 WSI TYLE ILE JEST FARM ?? A ZALÓZMY ZE DOMÓW JEST 243 KAZDY DOM MA FARME TO PIEKARN JEST TYLE DCO DOMÓW

NIE NO BAN

A normalny farmer ma wytwórnie majonezu i cukierków!?

PS. Naucz się ortografii
Kacperosos

Postprzez Wilczyca89 » So kwi 03, 2010 8:45 pm

Kacperosos napisał(a):A normalny farmer ma wytwórnie majonezu i cukierków!?

A no racja. Już drugi, który zwraca uwagę by nie było piekarni w WF. Popieram Cię Kacperosos.
Obrazek
Wilczyca89

Postprzez bemo35 » N kwi 04, 2010 9:32 pm

dla mnie pomysł dobry
Oceniajcie moje pole pokazowe
serwer11 nick bemo35
pamiętajcie odwdzięczę się
bemo35

Postprzez Phineas » Pn kwi 05, 2010 7:17 am

Witam

Drodzy farmerzy nie ma co jątrzyć tu ran ani się nawzajem przekrzykiwać. Co do przedstawionej przez MCRWziomka piekarni to pomysł nie przeczę wizualnie miły dla oka, ale kłóci się z założeniami czy koncepcją gry przyjętą przez Jej twórców, a mianowicie postaram się to pokrótce wyjaśnić. Co do roślin to po ich zbiorze mamy tak naprawdę 3 możliwości tj. albo je sprzedać albo użyć do questów albo przeznaczymy je na karmę dla zwierząt, nie mamy opcji przetworzenia rośliny na inny produkt, tak jak w przypadku przedstawionej piekarni np. na pieczywo. To idźmy dalej:

karma dla zwierząt zboże/kukurydza :arrow: (kura/kurnik :arrow: produkt otrzymany: jajko) :arrow: wytwórnia majonezu :arrow: produkt otrzymany: majonez

karma dla zwierząt koniczyna/rzepak :arrow: (krowa/obora :arrow: produkt otrzymany: mleko) :arrow: serownia :arrow: produkt otrzymany: ser

karma dla zwierząt buraki pastewne/zioła :arrow: (owca/owczarnia :arrow: produkt otrzymany: wełna) :arrow: przędzalnia :arrow: produkt otrzymany: kłębki wełny

karma dla owadów słoneczniki/bławatki :arrow: (pszczoła/ul :arrow: produkt otrzymany: miód) :arrow: zakład "Słodka Pokusa" :arrow: produkt otrzymany: cukierki

---------------------------------------------------------------------------------------------

roślina do przetworzenia zboże/? :arrow: (budynek nr 1 brak) :arrow: piekarnia produkt otrzymany: uogólniając pieczywo --- od razu brak nam nie tylko budynku nr 1 ale ni jak się to ma do sytuacji przedstawionej powyżej, koncepcja gry w tym przypadku musiałaby ulec zmianie o przysłowiowe 180 stopni. Tak ktoś powie, że jako budynek nr 1 można wstawić młyn i produktem będzie mąka, która potem dopiero w piekarni zostanie przetworzona na wszelkiej maści chlebki, bułki itp. Tylko nawet w tym przypadku dalej kłóci się to z przyjętymi założeniami. Więc ... pomysł piekarni czy jest uroczy czy nie i tak na dzień dzisiejszy moim zdaniem nie ma racji bytu.

Pozdrawiam.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Phineas

Postprzez karo980 » Pn kwi 05, 2010 12:55 pm

slawek132001 napisał(a):NIE NO JA NIE MOGE WAM COS SIE STALO ?? POPIERACIE COS CO W OGÓLE NIE PASUJE DO WF

NIE NO BAN

to nie graj
a normalny farmer ma ziola?
karo980

Postprzez psoniak » Pn kwi 05, 2010 9:07 pm

odlotowe, wstawcie to. :D :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star2: :star1: :star1: :star1: :star1: 6/10
psoniak

Postprzez domdyna » Pn kwi 05, 2010 9:20 pm

Świetny pomysł!!! Fajnie by było, gdyby został wprowadzony do gry. Gratuluję :D !!!
Server 16 ****
--> Dużo i Tanio <--
**** Domdyna!!!
domdyna

Postprzez hubertppl » Pn kwi 05, 2010 10:10 pm

super pomysł ;]
hubertppl

Postprzez psoniak » Wt kwi 06, 2010 10:20 am

przejdzie daje 1000000000000/1000000000000 :star2:

ObrazekObrazekObrazekObrazek